http://www.elisiorgumodelleri.com/wp-content/themes/elisi
Anasayfa Ok Ok Şal Nasıl Bağlanır, Şal Bağlama, Eşarp Bağlama Detaylı Anlatım,
Sponsor Bağlantı

Merhaba sevgili elisiorgumodelleri.com okurları. Sizler için merak edilen bir konuya el atmak istedik. Şal ve Eşarp bağlamak incelik ister. Özveri ister. Bağlayamadığınızda hem estetik gözükmez, hemde amacı dışında bir görüntüye bürünür. Hanımlar şal bağlama teknikleri hakkında detaylı bilgiyi sizinle paylaşacağım. Artık sizlerde şalı kolaylıkla bağlayabileceksiniz. Hadi detaylara geçelim.

yuz sekline gore esarp baglama sal baglama

Yüz şekline göre eşarp ve şal bağlama inceliklerini elisiorgumodelleri.com dan öğreneceksiniz. Tabloda gördüğünüz eşarp bağlama biçimlerinden detaylıca bahsedelim. Yaş grubuna göre eşarp ve şal bağlama konusunda da detaylı aydınlanmış olacaksınız.

TABLOYU detaylı incelediğinizde yüzünüze aynada detaylı bakın ve hangi katagoride olduğunuzu inceleyin. Böylece şal ve başörtünüzü hangi katagoride bağlayacağınızı detaylı öğrenmiş olacaksınız. Sizlerde artık bağlama şeklinizi öğrenip kolayca yüz şeklinize göre eşarp ve şalınızı bağlayabileceksiniz. haydi detaylara bakalım ve işin sırrını çözelim sevgili hanımlar.

Kare yuz esarp sal baglama tipindeyseniz  eşarp/şalınızın altında bonenize dikkat etmeniz lazım. Bonenizin eşarp/şal altında gözükmemesi lazım. Bone bu nedenle çok önemlidir. Bone çehrenizin değişmesine ve sizin görünümünüz olan çehre çok önemlidir. Bonenin gözüktüğü bağlama şekli ile yüzünüz tombul yanaklı bir biçim alabilir. Bu sebeple en doğru eşarp ya da şal bağlama biçimi bonenin gözükmemesi ve eşarbınızı oval bir biçimde bağlamanız olacaktır. Oval bağlarsanız çehreniz en doğru şekilde gözükecek böyle yüzünüz daha tombul gözükmeyecek ve de fotoğraflarda daha narin gözükeceksiniz. Kare yüze sahipseniz sizlerde bu şekilde bağlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Kare yüz sahibiyseniz artık doğru bağlama şeklini biliyorsunuz. Yüzünüz gerçekten böylece daha ince ve narin gözükecek hemde sizin kendinizle barışık olmanızı sağlayacak aynalarla dost olacaksınız. Kare yüzlü bayanlar yüzüm neden daha şişman ya da neden olmuyor demeyin bu şekilde bağlarsanız artık daha güzel görünüme sahip olacaksınız başörtü / şal / eşarp bağlamada uzmanlaşacaksınız. .  .

 

Kare-yuz-sal-ve-esarp-baglamaYuvarlak Hatlı Yüz Yuvarlak hatlı yüzlü insanlar tombul yanaklı gözükme durumunu hep yaşarlar. Artık çözümü bu yazımızda. İşin sırrı bonenizde: Evet sizin içinde boneninizi bağlamak yüz hatlarınız şişman gözükmemesi için çok önemli.  şekline sahipseniz eğer bonenizi alnınızın en üst kısmından bağlamanızı öneririz. Eşarbınızı veya şalınızı oval bir biçimde bağlayarak daha uzun bir yüz görünümüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca Asya tarzı şal bağlayarak ve başınızın üzerinden doladığınız şalınızın bir ucunuda aşağıya bırakabilirsiniz. Bu model de yine yüz hatlarınızın uzun görünmesini sağlayacak doğru bir eşarp bağlama yöntemidir…  Yüzüm neden şişman duruyor diyorsanız eğer eşarp ya da şalınızı doğru bağlamıyorsunuz anlamı taşıyabilir. hatlarına sahip bayanlar bu şekli hemen deneyin ve aynada gördüklerinize inanamayacaksınız ve fotoğraglarda artık daha zarif görüneceksiniz. Sevgili okurlarımız elisiorgumodelleri.com a yorumlarınızı atmayı unutmayın ;)

 

Yuvarlak yuz hatlarına gore sal ve esarp baglamaUzun yüz e sahip olanlara ise tavsiyemiz nasıl yuvarlak ve kare yüzlü bayanlar için bonelerinin doğru bağlamasından geçiyorsa aynı şey uzun yüzlü bayanlarda da geçerlidir. Uzun yüz hatlarına sahip bir bayansanız eğer bonenizin doğru bağlamanız yüz hatlarınızı daha düzgün ve sizi daha güzel gösterecek. Böylece sizlerde daha fotojenik bir görünüme sahip olabileceksiniz. Şal ve eşarbınızı bağlamadan önce bonelenizi gözükecek kadar aşağıdan yani biraz daha alın kısmına yakın bağlamalarıdır. Yüzü saran sımsıkı bağlanmış şal ya da eşarp değilde bunun yerine  tam tersi gevşek bağlama yöntemini deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken şudur ki; ilk olarak boneyi aşağıdan bağlayınız, eşarbınızın iğnesini biraz gevşek bırakacak şekilde tutturunuz ve boyun kısmını sımsıkı sarmanız… Ve işte işin sırrı bu kadar sevgili bayanlar artık sizlerde kolayca yüz hatlarınızı doğru bir şekilde göstereblirsiniz. Hemen aynanın karşısına geçin ve bu şekilde bağlayıp yorumlarınızı bizimle paylaşın.

 

uzun yuz esarp sal baglama teknikleriTers Üçgen Yüz Hatları İçin Eşarp / Şal Bağlama  bonelerinin gözükmesini şiddetle tavsiye ediyoruz sizlere sevgili bayanlar… Uzak durmaları gereken önemli bir konu  şal ya da eşarplarını alınlarına yapıştırmak suretiyle bağlamak olacaktır… Şal ya da eşarbınızın en üst kısmının yüz kısmınızdan biraz da önde ve yukarıda olmasını sağlayarak çene kısmınızın sivri görünümünü dahada az görünmesini sağlayabilirsiniz… Bonenizin bunun aksine bağlarsanız yüzünüz dahada uzun gözükebilir bu da sizin istemdiğiniz bir görünüme sahip olmanız anlamnını taşımaktadır. Sizin görünümünüze dikkat eden bayanlar olarak bu şekilde bağlarsanız yüz hatlarınız tamda sizin istediğiniz şekilde olacak ve farkı anlayacaksınız. Artık sizlerde sizlerde daha fotojenik gözükeceksiniz. Tavsiyelerimizi dinlemeniz sizin görünümünüzün daha iyi olmasını sağlayacaktır. elisiorgumodelleri.com ailesi olarak sizin mutlu olmanız için çaba sarfetmektedir.

2016 yılı sizin için artık güzelliğinizi öne çıkaracağınız bir yıl olması dileği ile sevgili bayanlar, yeni yazı disizinde buluşmak üzere mutlu kalın, sağlıcakla kalın…

 

 

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

Lif Modelleri

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları